Примери с мнагазначними чилслами н 2 действия

+2
Ответы (2)
  1. 8 октября, 23:38
    0
    (567543:3) + 1003=190184

    324*1000:4=81000

    4325-4000*32=8400
  2. 9 октября, 00:17
    0
    380:5+117=193

    1000:2-250=250

    2500:10+250=500