4125+15*75-459 15 год 20 хв+3 год 40 хв

+5
Ответы (2)
  1. 25 мая, 11:35
    0
    1) 4125+1125-459=4791

    2) 19 годин
  2. 25 мая, 12:35
    0
    4125+15*75-459=4125+1125-459=4791

    15 год 20 хв+3 год 40 хв=19 год