A-94=121

(24 - x) + 37=49

+4
Ответы (1)
  1. 18 мая, 06:43
    0
    А-94=121 (24-х) + 37=49

    А=121+94 24-х=49-37

    А=215 24-х=12

    215-94=121 х=24-12

    х=12

    (24-12) + 37=49