9*9 - (77-67) * 7+32:4*8=

+4
Ответы (1)
  1. 18 июля, 09:32
    0
    1) 77-67 = 10

    2) 10 х7 = 70

    3) 9 х9=81

    4) 81-70 = 11

    5) 32:4 = 8

    6) 8 х8 = 64

    7) 11+64 = 75

    Ответ: 75.