1) Х+504=1017216

2) 120340526-х=7908049

+5
Ответы (1)
  1. 28 мая, 11:34
    0
    1) X+504=1017216

    X=1017216-504

    X=1016712

    2) 120340526-X=7908049

    X=120340562-7908049

    X=112432477