7*6+64:8 * (23-19) + 30008=

+5
Ответы (2)
  1. 18 апреля, 10:29
    0
    1) 23-19=4

    2) 7*6=42

    3) 8*4=32

    4) 64/32=2

    5) 42+2=44

    6) 30008+44=30052
  2. 18 апреля, 10:49
    0
    7*6+64:8 * (23-19) + 30008=42+64:32+30008=42+2+30008=30052