15· (325-325) + 36·1·29· ((704:704+0·51) : 1-0:17)

+1
Ответы (2)
  1. 1 ноября, 12:05
    0
    15 * (325-325) + 36*1*29 * ((704:704+0*5) : 1-0:17) = 0+1044 * (0+0*5) : 1-0=1044*0:1=0:1=0
  2. 1 ноября, 12:07
    0
    704:704=1

    0*51=0

    1+0=1

    1:1=1

    0:17=0

    1-0=1

    325-325=0

    15*0=0

    36*1=36

    36*29=1044

    1044*1=1044

    1044+0=1044