Помогите!

(38175:75+1369+47x708-6560:82) : 38

+5
Ответы (1)
  1. 13 мая, 14:41
    0
    (38175:75+1369+47*708-6560:82) : 38 = (509+1369+33276-80) : 38=35074:38=923.