Упрастите выражения

2x+3y+5x-y

(14-2) + (6m-2m

2.5x-3x=20

7x-6x=15

+1
Ответы (2)
  1. 2 апреля, 09:33
    0
    7 х+2 у

    12+4 м

    0.5 х=20

    х=15
  2. 2 апреля, 11:31
    0
    2 х+5 х+3 у-у=7 х+2 у

    (14-2) + (6m-2m) = 12+4 м

    2.5x-3x=20

    -0,5 х=20

    7x-6x=15

    х=15