6/49+2/7

7/11-1/2

6/35+3/14

4/5-0,6

1/9 + (5/21-1/7)

+4
Ответы (1)
  1. 16 ноября, 00:21
    0
    =6/49 + 14/49 = 20/49

    = 14/22 - 11/22 = 3/22

    = (12 + 15) / 70 = 27 / 70

    = (8-6) / 10 = 2/10 = 1/5

    = 1/9 + 2 / 21 = 13 / 63