Ширина прямокутного паралелепипеда доривнюэ 4 см висота на 2 см бильше за ширину а довжина у 3 рази бильше за висоту знайдить обем паралелепипеда

+3
Ответы (1)
  1. 1 сентября, 15:05
    0
    4+2=6 (висота)

    6*3=18 (довжина)

    4*6*18=432 (обем)