Висота прямокутного паралелепипеда доривнюе 20 см що на 4 см менше вид його довжини и в 5 разив бильше за його ширину обчислить обьем даного паралелепипеда

+2
Ответы (1)
  1. 22 декабря, 00:14
    0
    1) 20+4=24 см длинна

    2) 20:5=4 см ширина

    3) v=20*24*4=1920 см в кубе объем