упростите выражения

-36+m+24

5,7-7,7+a

3/8-0,375+k

(3/8 это дробь. три восьмых.)

+2
Ответы (2)
  1. 16 декабря, 06:25
    0
    -36+m+24=-12+m

    5,7-7,7+a=-2+a

    3/8-0,375+k=0.375-0.375+k=k
  2. 16 декабря, 07:55
    0
    -36+m+24=m-12

    5,7-7,7+a=a-2

    3/8-0,375+k=k