дополните запись: а) 3 = ?/1 ж) 10=?/5 б) 8 = ?/1 з) 12=?/2 в) 2=?/2 и) 7 = ?/6 г) 4=?/2 к) 100=?/5 д) 16=?/3 л) 20=?/3 е) 15=?/4 м) 9 = ?/4

+5
Ответы (1)
  1. 2 августа, 22:11
    0
    а) 3=3/1

    ж) 10=50/5

    б) 8=8/1

    з) 12=24/2

    в) 2=4/2

    и) 7=42/6

    г) 4=8/2

    к) 100=500/5

    д) 16=48/3

    л) 20=60/3

    е) 15=60/4

    м) 9=36/4