Разложить на множители: а (2 а-в) * (а+в) - 3 а (а+в) ^2

+3
Ответы (1)
  1. 20 апреля, 23:41
    0
    А (2 а-в) * (а+в) - 3 а (а+в) ^2=2 а3+а2 в-ав2-3 а3-6 ф2 в-3 ав2=-а3-5 а2 в-4 ав2