5,6:7 * (5,7+3,3)

4,5:9 * (8,2+6,8)

+1
Ответы (2)
  1. 5 апреля, 10:55
    0
    5,6:7 * (5,7+3,3) = 0.8 * (5.7+3.3) = 0.8*9=7.2

    4,5:9 * (8,2+6,8) = 0.5 * (8.2+6.8) = 0.5*15=7.5
  2. 5 апреля, 11:01
    0
    1) 5,6:7 * (5,7+3,3)

    1) 5,7+3,3=9

    2) 5,6:7=0,8

    3) 0,8*9=7,2

    2) 4,5:9 * (8,2+6,8)

    1) 8,2+6,8=15

    2) 4,5:9=0,5

    3) 0,5*15=7,5