38 х-16 х=1474 у+27 у=952

+5
Ответы (2)
  1. 22 января, 13:26
    0
    38 х-16 х=1474

    22x=1474

    x=1474/22

    x=67

    у+27 у=952

    28y=952

    y=952/28

    y=34
  2. 22 января, 15:56
    0
    1) 22 х=1474 2) 28 у=952

    х=1474:22 у=952:28

    х=67 у=34