83y-35y+16y+36y при y=6

+5
Ответы (2)
  1. 4 февраля, 17:52
    0
    83y-35y+16y+36y = у * (83+16) + у (36-35) = 99 у+у=100 у

    при y=6 100*6=600
  2. 4 февраля, 18:23
    0
    83 у-35 у_16 у_36 у=100 умножить на 6=600