Маса речовини у 200 г розчину з масою часткою речовини 10%

+1
Ответы (1)
  1. 29 сентября, 10:30
    0
    200 г - 100%

    Хг-10%

    Х=200*10/100=20 (г) - это и есть масса растворенного в-ва ...