Маса речовини у 200 г розчину з масовою часткою 10%

+4
Ответы (1)
  1. 24 мая, 20:37
    0
    200 г - 100%

    Хг - 10%

    Х=200*10/100=20 (г) - это и есть масса растворенного в-ва ...