Вивести молекулярну формулу вуглеводню, масова частка Карбону дорывню 80%, а густина за повытрям 1,034

+4
Ответы (1)
  1. 21 июля, 18:52
    0
    D (r) (29) = 1.034 = = > M (r) = 1.034 * 29 = 30 г/моль

    n (C) = (80*30) / 1200 = 2

    n (H) = (20*30) / 100 = 6

    C2H6.