Cu (NO3) 2-Gu (OH) 2-CuSO4-CuCl2

+5
Ответы (1)
  1. 23 августа, 17:48
    0
    Сu (NO3) 2 + 2NaOH = Cu (OH) 2 + 2NaNO3

    Cu (OH) 2 + H2SO4 = CuSO4 + 2H2O

    CuSO4 + BaCl2 = BaSO4 + CuCl2