Зробити перетворення P---P2 O5---H3 PO4---Na3 PO4

+3
Ответы (1)
  1. 13 июля, 16:48
    0
    4P + 5O2 = 2P2O5

    P2O5 + 3H2O = 2H3PO4

    2H3PO4 + 6Na = 2Na3PO4 + 3H2