Помогите с задачей по химии 7 клас

Визначте формулу сполуки, що складеться з Ca x S y O. 5:4:8

+1
Ответы (1)
  1. 15 июля, 13:48
    0
    Ca x S y O z = 5:4:8

    40 x 32 y 16 z = 5:4:8

    5/40 : 4/32 : 8/16 = 0,125:0,125:0,5

    x = 0,125/0,125=1

    y=0,125/0,125=1

    z=0,5/0,125=4

    Ответь; CaSO4