На спалення 0,3 моль етиленового вуглеводню витрачаеться 33,6 л кисню (н. у) Встановити формулу сполуки

+4
Ответы (1)
  1. 17 ноября, 21:37
    0
    Решение:

    1 моль 1.5 моль

    CnH2n + 1,5nO2 = nCO2 + nH2O

    0,3 моль 1,5n моль

    V (O2) = 33,6/22,4 = 1,5 моль

    n=1*1,5/0,45 = 3.

    C3H6 - пропилен (пропен)