Виконати схему перетворень S - - SO2--SO3--H2SO4

+2
Ответы (2)
  1. 15 декабря, 02:18
    0
    1) S+O2=SO2

    2) 3SO2+3O2=2SO3

    3) SO3+H2O=H2SO4
  2. 15 декабря, 02:57
    0
    S+O2=SO2

    2SO2+O2=2SO3

    SO3+H2O=H2SO4