Мынадай айналымдарды жузеге асыру ушин сайкес реакция тендеулерин жазындар C-CO2-CaCO3-CO2

+4
Ответы (1)
  1. 17 ноября, 03:18
    0
    C+O2=CO2

    CO2+Ca (OH) 2=CaCO3+H2O

    CaCO3-> CaO+CO2