C →СО→MgCO3→СО2→K2 СО2 мынадай айналымдарды жузеге асыруга болатын реакция тендеу жасау

+1
Ответы (2)
  1. 16 мая, 13:36
    0
    1. 2 СО+О2=2 СО

    2. СO+MgO=MgCO3

    3. MgCO3=MgO+CO2

    4. CO2+K2=K2CO2

    не уверена насчет последнего
  2. 16 мая, 15:15
    0
    1. 2 С+O2=2CO

    СO+O2=CO2

    2. СO2+MgO=MgCO3

    3. MgCO3=MgO+CO2

    4. CO2 + K2O = K2CO3