Обчислити масову частку SO2

+1
Ответы (1)
  1. 30 сентября, 06:03
    0
    Тут so2 b so3 вдруг пригодится

    W (X) = Ar (X) * n * 100%

    Mr вещ-ва

    Mr (SO2) = 64

    Mr (SO3) = 80

    SO2

    W (О) = 16 * 2 * 100% = 50%

    64

    SO3

    W (О) = 16 * 3 * 100% = 60%

    80