Обчислити масову частку у сполуках SO3

+4
Ответы (1)
  1. 21 февраля, 06:51
    0
    Mr (SO3) = 32+3*16 = 80

    W (S) = 32/80 = 0.4 = 40%

    W (O) = 48/80 = 0.6 = 60%