Найти молекулярную масу даних елементов:

CuS

So2

So3

H2So4

+1
Ответы (1)
  1. 29 декабря, 05:56
    0
    CuS = 63.5 + 32 = 95.5

    SO2 = 32 + 16*2 = 64

    SO3 = 32 + 16*3 = 80

    H2SO4 = 1*2 + 32 + 16*4 = 98