Найти формулу оксида алюминия если:

Al-52,9

O-47,1%

+2
Ответы (1)
  1. 1 мая, 04:58
    0
    Al-x O-y

    x:y=52,9/27 47,1/16

    x=1,96

    y=2,94

    1,96/1,96=1

    2,94/1,96=1,5

    x:y=2• (1:1,5)

    Al2O3