Обчислити масу 5.6 л (н. у.) сирчастого газу

+4
Ответы (1)
  1. 3 августа, 17:21
    0
    N (SO2) = V/Vm

    n (SO2) = 5.6/22.4

    n (SO2) = 0.25 моль

    m (SO2) = n*M

    m (SO2) = 0.25*64=16 грамм