Обчислити масу 5 л пропану

+3
Ответы (1)
  1. 15 мая, 23:42
    0
    С3H8

    1) n=V/Vm n (C3H8) = 5/22,4 = 0,2 моль

    2) m=n*M (Mr) M=Mr Mr (C3H8) = 3*12+8=44 М=44 г/моль

    3) m (C3H8) = 0,22*44=9,68 г

    Ответ: 9,68 г