Елемент за данними належить до p - елементив знаходиться в 3 групи, видносно монекулярна маса гидроксиду доривнюе 78

+1
Ответы (1)
  1. 7 июня, 07:16
    0
    Mr (R (OH) 3) = 78. Mr (R) = x; x + (16+1) * 3=78. x=78-51=27. Молекулярная масса элемента 27. Это алюминий.