Обчислити масови частки елементив у борний кислоти H3BO3, та масови спиввидношення елементив

+4
Ответы (1)
  1. 9 мая, 06:17
    0
    Mr (H3BO3) = 62

    W (H) = (3:62) * 100%=0,05=5%

    W (B) = (11:62) * 100%=0,18=18%

    W (O) = (48:62) * 100%=0,77=77%

    а второе я не очень поняла)