Bизначити масови частки елементив у сполуци C2H5OH

+5
Ответы (1)
  1. 8 марта, 22:49
    0
    дано:

    C ₂H₅OH

    найти: w (C), w (H), w (O)

    решение:

    Mr (C₂H₅OH) = 12·2+1·5+16+1 = 46

    w (C) = 12·2/46 = 0,5217 или 52,17%

    w (H) = 1·6/46 = 0,1304 или 13,04%

    w (O) = 16·1 / 46 = 0,3478 = 34,78%

    ответ: w (C) = 52,17%, w (H) = 13,04%, w (O) = 34,78%