Визначте обьем вогулекислого газу за нормальними умовами що утворюються при спиртовому бродинни глюкози масовою 360

+3
Ответы (1)
  1. 29 декабря, 04:01
    0
    [tex]C_{6} H_{12} O_{6} = 2 C_{2} H_{5} OH + 2 C O_{2} / / M (C_{6} H_{12} O_{6}) = 180 / / [tex]

    360 г - х г

    180 г/моль - 2*22,4 г

    х = (360*2*22,4) / 180 = 89,6 (л)