Яка маса етанолу що утворюеться при спиртовому бродинни 90 г глюкози

+2
Ответы (2)
  1. 27 мая, 22:09
    0
    C6H12O6 - - - > 2C2H5OH + 2CO2

    n (C6H12O6) = m / M = 90 / 180 = 0,5 моль

    n (C2H5OH) = 2n (C6H12O6) = 1 моль

    m (C2H5OH) = n x M = 1 x 46 = 46 г
  2. 28 мая, 01:10
    0
    c6h12o6 - - - > (над стрелочкой дрожжи) 2c2h5oh + 2co2

    m (c6h12o6) (по усл) = 90 г

    n (c6h12o6) = 1 моль

    M (c6h12o6) = 12*6+12*1+16*6) = 180 г/моль

    m (c6h12o6) (по ур. р) = n*M=1*180=180 г

    n (c2h5oh) = 2 моль

    M (c2h5oh) = 12*2+6+16=46 г/моль

    m (c2h5oh) (по ур. р) = n*M=2*46=92 г

    составлям пропорцию

    90/180=x/92

    x=46

    Ответ: m (c2h5oh) = 46 г