H2S+Na2CO3=

CuSO4+KOH=

+4
Ответы (2)
  1. 11 июня, 04:19
    0
    Вот) ...
  2. 11 июня, 04:24
    0
    H2S + Na2CO3 = NaHS + NaHCO3

    CuSO4 + 2KOH = Cu (OH) 2 (осадок) + K2SO4