1) Ba (No3) 2=BaSo3 2) NaSo3=So2=K2SO3 помогите

+1
Ответы (1)
  1. 30 октября, 02:51
    0
    1) ba (no3) 2+h2s03=baso3+2hno3

    2) 2naso3 = 2so2+2na2o

    k2o+so2=k2so3