Який обьем за нормальных умов займатыме водень масою 16 г

+5
Ответы (1)
  1. 24 июля, 10:00
    0
    V-ню

    v (H2) = m/Mr=16/2=8 моль

    V (H2) = v*Vm=8*22,4=179,2 л