1) AlCl3+NaOH➡ 2) K2CO3+H2SO4

+4
Ответы (1)
  1. 24 мая, 09:47
    0
    AlCl3 + 3NaOH = Al (OH) 3 + 3NaCl

    K2CO3 + H2SO4 = K2SO4 + CO2 + H2O