Обчислити молярну масу Al2O3

+3
Ответы (2)
  1. 16 июня, 21:20
    0
    Mr (Al2O3) = 27*2+16*3=102
  2. 16 июня, 21:39
    0
    M (Al₂O₃) = 27·2 + 16·3 = 102 г/моль