Обчислити масу Феруму, яка входить до складу сидериту (FeCO3) масою 58 г?

Дано:

+2
Ответы (1)
  1. 11 февраля, 08:23
    0
    Дано: m (FeCO3) = 58 г

    m (Fe) - ?

    Решение:

    m (Fe) = m (FeCO3) * M (Fe) / M (FeCO3) = 58*56/116=28 г

    Ответ:m (Fe) = 28 г