Виконати перетворення ZnCl2→ZnCO3→ZnO→Zn (NO3) 2→Zn (OH) 2

+4
Ответы (1)
  1. 11 октября, 07:03
    0
    ZnCl2 + Na2CO3 = ZnCO3 + 2NaCl

    ZnCO3 = ZnO + CO2

    ZnO + 2HNO3 = Zn (NO3) 2 + H2O

    Zn (NO3) 2 + 2NaOH = Zn (OH) 2 + 2NaNO3