BeCl2 + K2SO4=?

HCl + N2CO3 = ?

Na OH + HCL=?

+4
Ответы (1)
  1. 12 марта, 22:10
    0
    BeCl2 + K2SO4 = BeSO4 + 2KCl

    2HCl + Na2CO3 = 2NaCl + CO2 + H2O

    NaOH + HCl = NaCl + H2O