Fe=fe3o4=fe=fecl3=fe (oh) 3=fe2o3

+2
Ответы (1)
  1. 9 мая, 11:37
    0
    3Fe+2O2=Fe3O4

    Fe3O4+4H2=3Fe+4H2O

    2Fe+3Cl2=2FeCl3

    FeCl3+3NaOH=Fe (OH) 3+3NaCL

    2Fe (OH) 3=Fe2O3+3H2O

    ...