P - P2O5-H3PO4-K3Po4-FePo4 | PH3

+2
Ответы (1)
  1. 27 октября, 06:26
    0
    1) 4P + 5O2 = 2P2O5

    2) P2O5 + 3H2O = 2H3PO4

    3) H3PO4 + 3KCl = K3PO4 + 3HCl

    4) 2K3PO4 + Fe2 (SO4) 3 = 2FePO4 + 3K2SO4