Mg-MgCl2-Mg (OH) 2-Cu (OH) 2

+1
Ответы (1)
  1. 3 сентября, 18:08
    0
    Мg+2Hcl=Mcl2+2H

    Mgcl2+2NaOH=Mg (OH) 2+2NaCl

    Mg (OH) 2+Cu=Cu (OH) 2 + Mg